Camry CR7423 – Grejno ćebe
CAMRY CR7423 ELEKTRIČNO GREJNI PODMETAČ SA TAJMEROM 150X80CM
Šifra proizvoda:
CR7423
Kategorije: Grejna tela, Grejni podmetači i grejna ćebad
4.000,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
6 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5902934832502 |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „CAMRY CR7423 ELEKTRIČNO GREJNI PODMETAČ SA TAJMEROM 150X80CM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Stona grejalica EFH/C-5120 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
7381032480026
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica EIH/S – 2000 3BE EEC staklo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
31.200,00 RSD
SKU:
7381032430922
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430922 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AG2-2000 3BE EEC X-HEAT Wi WFI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
20.990,00 RSD
SKU:
7381032430595
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430595 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.500,00 RSD
SKU:
7381032430823
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.900,00 RSD
SKU:
7381032430816
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430816 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/T-1500 M EEC M.Tajmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
7381032430946
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430946 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.