Parking 3 nivoa sa putem (u kutiji) je izraz Polesi umetnosti. Garaža sa putem (u kutiji). Garaža je parking na tri nivoa za automobile uključene u set (3 kom.). Na prvom nivou parkinga nalazi se benzinska pumpa, automehaničarska radionica (lift), autopraonica. Automobili mogu doći do drugog i trećeg nivoa liftom i spustiti se niz rampe. Svi ovi elementi za igru pokreću ručni pogon, to jest, da bi se igralo, dete treba da okrene ručku u blizini pokretnog elementa. Elementi puta sa putokazima (10 kom) savršeno nadopunjuju kompleks i čine igru sa njima još zanimljivijom. Parking (bez puta) u sklopljenom obliku je pogodan za kretanje iz jedne prostorije u drugu. Za to je obezbeđena metalna ručka. Dimenzije 485х390х390mm sklopljeno 1000х900х380mm
Parking garaža za decu na 3 nivoa i ulicom ARAL 3 Polesie
Šifra proizvoda:
SW12106
Kategorije: Igračke, Igračke vozila, Mega popusti
7.270,00 RSD Originalna cena je bila: 7.270,00 RSD.4.999,00 RSDTrenutna cena je: 4.999,00 RSD.
Troškovi dostave: 630,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | muški |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Boja | Plava |
| Uzrast | 3g+ |
| Mega popusti | Igračke |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Parking garaža za decu na 3 nivoa i ulicom ARAL 3 Polesie“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.