Set za rođendansku zabavu sadrži čak 80 delova. Dodaci u setu izrađeni su od plastike bezbedne za decu. Uključena torta sastoji se od nekoliko zasebnih delova povezanih čičak trakom, tako da je moguće seći je priloženim nožem. Tortu možete ukrasiti raznim dodacima i svetlucavim svećicama. Pored torte, set uključuje dva kompletna pribora za jelo, tanjire, šolje i čajnike za pravljenje čaja. Celokupan set upotpunjuju različite vrste kolača i slatkiša. PAKOVANJE – Proizvod je upakovan u šarenu kartonsku kutiju, a svi delovi su pažljivo zaštićeni kako se ne bi oštetili tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 28,5 x 19 x 9,5 cm Težina: 0,4 kg
Set za rođendansku tortu sa 80 delova za sečenje i igru
Šifra proizvoda:
HC324745-4375
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
2.112,00 RSD Originalna cena je bila: 2.112,00 RSD.1.957,00 RSDTrenutna cena je: 1.957,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
1 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089068471 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Set za rođendansku tortu sa 80 delova za sečenje i igru“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.