Razvoj i zabava – kontrola kroz balansiranje tela Upečatljiv dizajn – LED daska i svetleći točkovi Udobnost vožnje i stabilnost zahvaljujući ABEC-7 ležajevima Bezbednost potvrđena standardima Brzo sklapanje, lak transport Trotinet RAKET je savršen izbor za decu koja žele da započnu svoju avanturu vožnje. Zahvaljujući sistemu upravljanja koji balansira telo, razvija ravnotežu i motoričku koordinaciju. Svetleća LED daska sa 20 režima i RGB točkovi ne samo da čine da trotinet izgleda impresivno, već i povećavaju bezbednost deteta u mraku. Visokokvalitetni ABEC-7 ležajevi i PU točkovi otporni na bušenje obezbeđuju glatku i stabilnu vožnju. Podešavanje upravljača u tri položaja omogućava prilagođavanje trotineta visini deteta, a sistem brzog sklapanja olakšava skladištenje i transport. Sistem upravljanja Sistem upravljanja, koji koristi ravnotežu tela, podržava prirodni razvoj ravnoteže i koordinacije, učeći decu intuitivno kako da kontrolišu svoje telo. Osvetljena LED platforma 20 LED režima osvetljenja čini da trotinet ne samo da izgleda jedinstveno, već i poboljšava vidljivost deteta nakon mraka, povećavajući njegovu bezbednost. Svetleći točkovi sa RGB LED diodama Točkovi sa RGB LED diodama svetle tokom vožnje, dodajući trotinetu jedinstven karakter i čineći svaku vožnju još uzbudljivijom. Lagana vožnja Brzo sklapanje Za samo dve sekunde i jednim pokretom, trotinet se sklapa u kompaktnu veličinu. Toliko je lagan da ga dete može lako samo nositi. Savršeno prianjanje Tri podešavanja visine (68, 73, 78 cm) omogućavaju vam da prilagodite trotinet visini vašeg deteta, osiguravajući udobnu i bezbednu vožnju.
Kinderkraft trotinet RAKET BLUE
Šifra proizvoda:
KRRAKE00BLU0000-4346
Kategorije: Mega popusti, Trotineti, Vozila za decu
6.776,00 RSD Originalna cena je bila: 6.776,00 RSD.6.460,00 RSDTrenutna cena je: 6.460,00 RSD.
33 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
33 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927791 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft trotinet RAKET BLUE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.