Petsi grebalica za mačke – kućica i ležaljka u jednom Petsi grebalica za mačke kombinuje funkcije kućice i ležaljke u jednom proizvodu. Gornji deo je idealan za ležanje i istezanje, dok donji kućica pruža bezbedno i prijatno skrovište. Konstrukcija od slojevitog kartona, ojačana MDF ramom, garantuje izdržljivost i stabilnost. Površina od kartona je savršena za oštrenje kandži, što pomaže u zaštiti nameštaja od oštećenja. Ugrađene viseće loptice (pompomi) podstiču mačkin lovački instinkt i motivišu je na samostalnu igru. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u zaštitnu foliju, a svi elementi su pažljivo obezbeđeni kako ne bi došlo do oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 58 x 26 x 17 cm Težina: 1,67 kg
Grebalica za mačke sa kućicom i krevetom 1004
Šifra proizvoda:
TP-1004-4321
Kategorija: Pet program
2.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006908 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Grebalica za mačke sa kućicom i krevetom 1004“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Torba za kućne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
95-525000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955253 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Transporter za kucne ljubimce
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ME06-02 GREY-541
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Češko za mačke sa visećom igračkom grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YS-83336-1 GREY-3171
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973705 |
Češko za mačke kućica i drvo
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.368,00 RSD
SKU:
DRAPAK02-3172
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970964 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.