Polica za cipele 3 nivoa bamboo bela – Prirodna elegancija i funkcionalnost Unesite prirodnu notu u svoj dom uz stilsku i praktičnu policu za cipele od bambusa. Lako se prenosi i savršeno se uklapa u hodnik, stepenište, podrum, spavaću ili dečiju sobu. ✅ Ekološki materijal i dugotrajnost – Izrađena od prirodnog bambusa koji je obnovljiv, otporan i jednostavan za održavanje. ✅ Brza i laka montaža – Uz ilustrovano uputstvo i sav potreban pribor, montažu može jednostavno obaviti jedna osoba. ✅ Elegantna i čvrsta – Visokokvalitetni bambus daje polici moderan izgled, a otpornost na vlagu omogućava odlaganje i mokrih cipela bez problema. ✅ Garancija 2 godine – Uživajte u dodatnoj sigurnosti uz dvogodišnju garanciju proizvođača. Dimenzije : 69 x 26 x 59 cm (širina x dubina x visina) Visina prostora između polica: 21 cm
Polica za obucu 3 nivoa bamboo bela
Šifra proizvoda:
BOLCIP3WHIT-4283
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
4.928,00 RSD Originalna cena je bila: 4.928,00 RSD.4.200,00 RSDTrenutna cena je: 4.200,00 RSD.
18 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
18 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564830 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica za obucu 3 nivoa bamboo bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.