Polica za cipele 3 nivoa crna – Prirodna elegancija i funkcionalnost Unesite prirodnu notu u svoj dom uz stilsku i praktičnu policu za cipele od bambusa. Lako se prenosi i savršeno se uklapa u hodnik, stepenište, podrum, spavaću ili dečiju sobu. ✅ Ekološki materijal i dugotrajnost – Izrađena od prirodnog bambusa koji je obnovljiv, otporan i jednostavan za održavanje. ✅ Brza i laka montaža – Uz ilustrovano uputstvo i sav potreban pribor, montažu može jednostavno obaviti jedna osoba. ✅ Elegantna i čvrsta – Visokokvalitetni bambus daje polici moderan izgled, a otpornost na vlagu omogućava odlaganje i mokrih cipela bez problema. ✅ Garancija 2 godine – Uživajte u dodatnoj sigurnosti uz dvogodišnju garanciju proizvođača. Dimenzije : 69 x 26 x 59 cm (širina x dubina x visina) Visina prostora između polica: 21 cm
Polica za obucu 3 nivoa bamboo crna
Šifra proizvoda:
BOLCIP3BLCK-4282
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
4.928,00 RSD Originalna cena je bila: 4.928,00 RSD.4.200,00 RSDTrenutna cena je: 4.200,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564847 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica za obucu 3 nivoa bamboo crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |
Polica za cveće light walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011L
| Težina | 4,48 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002436 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.