Glavne prednosti: – Za uzrast od 18 meseci starosti – Dve praktične ručke za nošenje – Izdržljiva i lagana – samo 2 kg – Neprobojni lagani točkovi od pene – Dečji dizajn – Pomoćnik u zajedničkim šetnjama TOVE balans bicikl se odlikuje jedinstvenim dizajnom, izdržljivim, ali laganim materijalima i malom težinom: samo 2 kg. Pogodno za decu od 18 meseci do 25 kg. Podržaće razvoj ravnoteže i motoričkih veština kroz igru. TOVE je opremljen sa dve ručke za nošenje kako bi roditeljima olakšali šetnju sa decom koja brzo dosade. Da biste sastavili bicikl za ravnotežu, dovoljna su 3 jednostavna koraka da biste ga pripremili za put. TOVE ima podesivo sedlo i neklizajuće ručke na upravljaču. Lagani penasti točkovi su takođe velika prednost – nemaju žbice i ne moraju se naduvati. Ključne karakteristike: 2 ručke za nošenje – Mališan umoran u šetnji i ne želi više da se vozi? Znamo to – zato TOVE balans bicikl ima čak 2 udobne ručke za nošenje. Preklapanje u 3 koraka – TOVE se može sklopiti u 3 jednostavna koraka. Vaše dete može da vozi trenutak nakon što izvadi bicikl iz kutije. Podešavanje sedista – Mala deca rastu brzo – da bi TOVE služio vašem detetu što je duže moguće, možete podesiti sedlo u rasponu Neprobojni točkovi – TOVE balans bicikl ima lagane točkove od pene koje nije potrebno naduvati. Nemaju žbice, što povećava bezbednost deteta prilikom učenja vožnje. Podržava razvoj ravnoteže – Odrastanje uz zabavu je najbolji način za učenje. Dete će se odlično zabaviti sa vama, dok će vežbati ravnotežu, koordinaciju i grubu motoriku. Specifikacija: Starost/težina/visina deteta: Od 18 meseci do 25 kg Težina proizvoda: 2 kg Dimenzija proizvoda:(D x Š x V) Sklopljeni bicikl: 66,5 x 45 x 31 cm Visina upravljača: 45 cm Podešavanje sedla: 30 – 35 cm Prečnik točka: 20 cm Sediste: 18,5 x 11 cm
KINDERKRAFT GURALICA TOVE DESERT PINK
Šifra proizvoda:
KRTOVE00PNK0000-4214
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
7.392,00 RSD Originalna cena je bila: 7.392,00 RSD.6.700,00 RSDTrenutna cena je: 6.700,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922277 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT GURALICA TOVE DESERT PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.