Glavne prednosti: – Točkovi koji svetle tokom vožnje – Novo sedište sa motivima koje će svideti svakom mališanu – Ograničeni ugao upravljanja – Podesivo sedište – Stabilna, izdržljiva i sigurna konstrukcija Svetleći točkovi – CUTIE FLASH privlači pažnju ne samo svojim dizajnom, već i šarenim RGB svetlima u točkovima od EVA pene. Ova karakteristika mini bicikla ne samo da privlači pažnju i čini vožnju atraktivnijom, već i povećava vidljivost mališana tokom vežbanja, što se prevodi u veću bezbednost. Novo sedište od eko kože – Udobno sedište od eko kože, ukrašeno šarmantnim životinjskim motivima, obezbeđuje udobnost i tokom dužih vožnji. Pored toga, njegova lakoća čišćenja je još jedna prednost koju će roditelji ceniti. Ograničeni ugao upravljanja – Graničnik ugla upravljanja od 135° sprečava iznenadne i opasne manevre, što je ključno kada se uči da vozi. Ergonomske TPR ručke su savršene veličine za male ruke, obezbeđujući siguran i udoban hvat. Savršeno odgovara vašem detetu (od 1 godine)- Podesivo sedište vam omogućava da podesite visinu bicikla, tako da CUTIE FLASH može da služi vašem detetu dugo, od prve godine života. Stabilna konstrukcija na četiri točka – Dizajn bicikla na četiri tačke obezbeđuje stabilnost, što je izuzetno važno u prvim godinama učenja vožnje. Lagani, ali izdržljivi čelični okvir čini ga lakim za upotrebu i transport. Savršen poklon za svaku priliku – CUTIE FLASH je odlična ideja za poklon koji ne samo da će doneti radost već i podržati motorički razvoj deteta, pripremajući ga za buduće izazove na klasičnom biciklu. Dimenzije: Dužina sklopivog bicikla: 53 cm, širina rasklopljenog bicikla: 22,5 cm, visina rasklopljenog bicikla: 36,5 cm, dužina sedla: 20 cm, udaljenost od zemlje do sedla: 27-30 cm, prečnik točka: 15 cm, Težina: 2,1 kg Minimalna starost korisnika: 12 meseci Maksimalna težina korisnika: 15 kg Materijali: Čelični okvir, EVA točkovi, TPR grips
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE FLASH PINK
Šifra proizvoda:
KRCUFL00PNK0000-4204
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
4.840,00 RSD Originalna cena je bila: 4.840,00 RSD.4.650,00 RSDTrenutna cena je: 4.650,00 RSD.
36 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
36 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533927982 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA CUTIE FLASH PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.