Glavne prednosti: – Električna njihalica – može se kontrolisati daljinskim upravljačem ili touch panelom – Podesivo, ergonomsko sedište – Lagana i laka za poneti sa sobom u pokretu – Veoma mekan, uklonjiv umetak i sigurnosni pojas sa 5 tačaka – Odvojiva nadstrešnica sa ugrađenom mrežom protiv komaraca i dve odvojive igračke Električna njihalica i ležaljka u jednom – TULSY kombinuje funkcije ljuljaške i ležaljke, pružajući vašem mališanu udoban odmor i opuštajuće ljuljanje. 5 nivoa intenziteta i tajmer (8, 15, 30 min) omogućavaju vam da prilagodite ritam potrebama deteta, dajući roditeljima trenutak da se usredsrede na svoje stvari. Tehnologija koja podržava roditelje – Kontrolišite njihalicu sa bilo kog mesta pomoću daljinskog upravljača ili pomoću panela na dodir. Intuitivni panel na dodir i daljinski upravljač omogućavaju laka podešavanja, dok Bluetooth i USB omogućavaju da puštate omiljenu muziku vašeg deteta. Rocker takođe ima unapred učitane melodije, uključujući zvuke prirode. Podesivo sedište – Sa TULSY njihalicom možete brzo prilagoditi položaj sedišta potrebama vaše bebe! Ima tri nivoa nagiba sedišta, obezbeđujući udobnost i ergonomsku podršku za kičmu deteta. Izuzetno lagana – TULSY njihalica je teška samo 3,93 kg, što je čini lakom za transport i kretanje između prostorija. Sigurnost i udobnost vašeg deteta – Maksimalnu bezbednost vašeg mališana garantuju pojasevi u 5 tačaka, a mekani umetak koji se može ukloniti garantuje vašem mališanu udobnost i pravi položaj dok se ljulja, bez obzira da li se aktivno igra ili odmara. Zabava i razvoj uvek u ugodnim uslovima – Odvojive senzorne igračke stimulišu razvoj vašeg deteta, pobuđuju njegovu radoznalost i stimulišu ga. Zauzvrat, odvojiva nadstrešnica sa ugrađenom mrežom protiv komaraca štiti od prekomerne svetlosti i insekata. Ukupne dimenzije: dužina 69 cm, širina 60 cm Dimenzije nakon preklapanja: dužina 49,5 cm, širina 45 cm, visina 15,7 cm Dimenzije naslona: dužina 46 cm, širina 24 cm Dimenzije sedišta: dužina 28 cm, širina 28 cm Dimenzije nadstrešnice: dužina 60 cm
KINDERKRAFT NJIHALICA TULSY GREY
Šifra proizvoda:
KBTULS00GRY0000-4188
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
13.552,00 RSD Originalna cena je bila: 13.552,00 RSD.12.350,00 RSDTrenutna cena je: 12.350,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926510 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA TULSY GREY“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ljuljaška za bebe Triumph Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
34.890,00 RSD
SKU:
CAN9779
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249779 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
Cangaroo Ljuljaška za bebe Prestige – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.990,00 RSD
SKU:
CAN0084
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3801005210084 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
603 Marsi ljuljaska za bebe
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.390,00 RSD
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
SKU:
603
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Aristom |
| Boja | Bež, Bordo, Roze, Siva |
| EAN | 8606024603900 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Električna ljuljaška za bebe Rocky – Grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.449,00 RSD
SKU:
CAN9434
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | Cangaroo |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 3800146249434 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Light Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00023
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940476 |
KIDS II INGENUITY LEZALJKA ™ ROCKING SEAT™ – CUDDLE LAMB™ 12118
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.400,00 RSD
SKU:
SKU12118
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 74451121188 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | KIDS II |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.