Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje ECOTOYS – Praktičan i funkcionalan dečiji set ECOTOYS savršen je za igru, učenje i crtanje. Set sadrži sto sa dvostranom tablom i dve udobne stolice, idealan je za dečije sobe, igraonice ili čekaonice. Sto ima čvrstu i stabilnu konstrukciju od medijapana, a opremljen je skidivim poklopcem sa jedne strane obloženim tablom za pisanje kredom. Ispod radne površine nalazi se funkcionalan prostor za odlaganje kockica, igračaka i drugih sitnica. Stolice su takođe izrađene od medijapana, a ispod sedišta se nalaze prostrane tekstilne fioke koje pružaju dodatni prostor za organizaciju igračaka ili školskog pribora. Karakteristike: Set sadrži: 1 sto + 2 stolice, dvostrana tablu za pisanje kredom, prostor za odlaganje ispod stola, tekstilne fioke ispod sedišta. Dimenzije pakovanja: 73 x 69 x 13,5 cm Težina: 16,8 kg Proizvod je bezbedno upakovan u ojačanu kutiju radi zaštite tokom transporta.
Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje White ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ZKC-1A-4165
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice, Mega popusti
16.720,00 RSD Originalna cena je bila: 16.720,00 RSD.15.347,00 RSDTrenutna cena je: 15.347,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
1 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 16,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817006793 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečiji set sto i 2 stolice sa tablom za pisanje White ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za dečije knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3029-C
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793632 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF6051
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793380 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva kutija za odlaganje igračaka i odeće plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK01
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793847 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5810
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793458 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Stalak za dečije knjige i časopise beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-6125
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.