Glavne prednosti: – Za uzrast od 2 godine – Lagan, izdržljiv okvir od legure magnezijuma – Veliki, napunjeni točkovi – Podesivo sedište – Korpa za upravljač Bicikl guralica je najbolji način da se pripremite za učenje vožnje bicikla: razvija osećaj ravnoteže i sposobnost manevrisanja. RAPID 2 guralica privlači pažnju svojim dizajnom, pastelnim bojama i prefinjenim detaljima. RAPID 2 bicikl guralica je veoma lagana i izdržljiva. Ima okvir od legure magnezijuma (magnezijum), što je čini otpornom na koroziju, kao i na udarce i vibracije tokom vožnje. Teška je samo 3,7 kg. Guralica ima podesivo sedište koje možete lako da prilagodite visini vašeg deteta. Sedište možete podesiti u rasponu od 33,5-41,5 cm. Bezbednosna rešenja – Volan ima gumene ručke koje istovremeno ne klize. Pored toga, bicikl guralica RAPID 2 je opremljena niskim okvirom i bezbednom ograničenom funkcijom okretanja volana. Ovo smanjuje rizik od naglog, nekontrolisanog skretanja prilikom učenja vožnje. Ima velike, pumpane točkove sa ležajem koji dobro amortizuju tokom vožnje. RAPID 2 ima tanak, zaobljen okvir koji takođe povećava sigurnost bicikla. Pored toga, bicikl ima dodatnu opremu: korpu za igračke i zvono. Specifikacija: Starost/težina/visina deteta: 2 godine – 35 kg Težina proizvoda: 3,7 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljeni: 71 x 52,5 x 39,5 cm Podešavanje sedla: 33,5-41,5 cm Točkovi: 30 cm
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 BLUE BREEZE
Šifra proizvoda:
KRRAPI02BLU0000-3723
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
10.200,00 RSD Originalna cena je bila: 10.200,00 RSD.9.690,00 RSDTrenutna cena je: 9.690,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
13 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533924875 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 BLUE BREEZE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.