Glavne prednosti: – 2u1: njihalica i ležaljk – Tri položaja za podešavanje naslona – za decu od rođenja do 9 kg – Mekano sedište koje se lako čisti – Kaiš u 3 tačke i izdržljiva konstrukcija koja osigurava sigurnost – Komplet sadrži: nadstrešnicu sa mrežom protiv komaraca i 2 igračke ELSU 2u1 je njihahalica koja kombinuje estetiku i funkcionalnost. Lagani dizajn omogućava vam da je slobodno pomerate po kući, a nadstrešnica sa mrežom protiv komaraca vam omogućava da izvedete dete napolje. Tri opcije podešavanja naslona čine je idealnim izborom za novorođenčad i decu do 9 kg. Možete podesiti položaj naslona na 3 načina jednim pokretom. Imajući na umu udobnost vaše bebe, sedište u ELSU njihalii je izuzetno mekano i udobno. ELSU je stolica za ljuljanje i ležaljka u jednom. U jednom potezu možete pričvrstiti bravu za ljuljanje i pretvoriti je u ležaljku. Stabilna struktura i pojasevi u 3 tačke obezbeđuju potpunu bezbednost vašeg deteta dok se ljulja i leži. ELSU njihalica dolazi sa igračkama, baldahiom i mrežom protiv komaraca. Dimenzije: Ukupna visina: 65 cm Ukupna visina na poziciji 1: 61 cm Ukupna visina na poziciji 2: 62 cm Ukupna visina na poziciji 3: 64 cm Ukupna dužina: 75,5 cm Ukupna širina: 44 cm Dimenzije nakon sklapanja: 73x42x11 cm Udaljenost sedišta od poda: 53 cm Dimenzije naslona: 46 x 35 cm Dimenzije sedišta: 33 x 35 cm Materijali: aluminijum i poliester
KINDERKRAFT NJIHALICA ELSU
Šifra proizvoda:
KBELSU00GRY0000-3722
Kategorije: Ljuljaške za bebe, Mega popusti
10.990,00 RSD Originalna cena je bila: 10.990,00 RSD.10.300,00 RSDTrenutna cena je: 10.300,00 RSD.
22 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
22 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533926565 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT NJIHALICA ELSU“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moni Ljuljaška za bebe Clarissa – Green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.990,00 RSD
SKU:
CAN9458
| Brend | Cangaroo |
|---|---|
| EAN | 3800146249458 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI TRADE LTD. |
MoMi Liss ljuljaška za bebe Bear Turquoise, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
BULE00015
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Tirkiz |
| Pol | muški, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495921536 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Dark Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00022
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940469 |
MoMi Kenani njihalica za bebe Light Grey, 0-9kg
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BULE00023
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | MoMi |
| Boje | Siva |
| Pol | muški, ženski, unisex |
| Uzrast | 0+ meseci |
| Proizvođač | TelForceOne S.A. – Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 5900495940476 |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG402) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
14.590,00 RSD
SKU:
SG402-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429647 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |
BBO LEZALJKA/LJULJASKA (SG403) – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
SG403-003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606109429661 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | BBO |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.