Veliki drveni sto za šminkanje je savršen komad nameštaja za svaku elegantnu malu devojčicu koji kombinuje funkcije igračke i elegantnog dodatka za sobu. Napravljen od drveta i roze MDF ploče stočić se odlikuje čvrstom i stabilnom konstrukcijom. Ima široku fioku za pribor koja se izvlači, kao i veliki radni površinu koja omogućava skladištenje svih dragocenosti i pribora. Dekorativno ogledalo u prelepom okviru dodaje šarm i omogućava posmatranje stilizovanja i igara. Stočić dolazi i sa stabilnom i udobnom stolicom koja se uklapa u celokupni stil. Pakovanje: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, a ceo set je pravilno osiguran kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 80x47x16 cm, težina: 11,9 kg
Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice sa ogledalom, Pink, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
FH-KF200011-P-3685
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte, Mega popusti
14.200,00 RSD Originalna cena je bila: 14.200,00 RSD.13.029,50 RSDTrenutna cena je: 13.029,50 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
17 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978335 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Veliki drveni sto za šminkanje za devojčice sa ogledalom, Pink, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.