Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka ECOTOYS Ova šarena i interaktivna dečija kuhinja je savršen poklon za male ljubitelje kuvarskih avantura. Dizajnirana sa funkcijama zvuka i LED svetla, ova kuhinja pruža iskustvo prave kuhinje, uključujući i sudoperu koja podstiče decu na igru. Set uključuje 10 korisnih dodataka koji omogućavaju deci da se igraju kao pravi mali kuvari. Karakteristike proizvoda: Interaktivni efekti: Kuhinja proizvodi zvuke kuvanja, a LED svetla dodaju poseban efekat, što čini igru još realističnijom i zabavnijom. Praktična sudopera: Sudoper omogućava deci da „operu“ posuđe, podstičući igru koja imitira svakodnevne aktivnosti. 10 dodataka: Set uključuje posuđe, pribor i hranljive proizvode, čime omogućava deci da kreiraju različite scenarije igre. Sigurnost i dizajn: Izrađena od sigurnih materijala sa zaobljenim ivicama, kuhinja je sigurna za decu, dok je njen dizajn moderan i atraktivan. Razvijanje veština: Ova kuhinja podstiče kreativnost, socijalne veštine i koordinaciju ruku i očiju kod dece, kroz imitaciju kuvarskih radnji. Prednosti: Pomaže u razvoju mašte i socijalnih veština. Sigurna i zabavna interaktivna igra za decu. Kompaktan dizajn koji štedi prostor u sobama. Ova kuhinja je savršen način da deca istražuju svet kuvarstva i razvijaju kreativnost kroz igru. Kuhinja je upakovana u šarenu kutiju proizvoda, svi elementi seta su propisno obezbeđeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 48x41x11 cm, Težina: 1,5 kg
Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka roze ECOTOYS
Šifra proizvoda:
65T-2-3594
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
2.552,00 RSD Originalna cena je bila: 2.552,00 RSD.2.369,00 RSDTrenutna cena je: 2.369,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004027 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka roze ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.