Inovativni dizajn vam omogućava da ga brzo preklopite i rasklopite jednim jednostavnim pokretom, što znači da ga možete poneti gde god želite. Zahvaljujući spuštenom dnu, vaša beba će imati udoban san od prvih dana života, a vama će biti zgodnije da stavite bebu na dušek. Otvorni izlaz i prostor za skladištenje ispod visećeg dna su briljantno, multifunkcionalno rešenje za odlaganje pribora ili igračaka. Materijali koji se lako čiste omogućiće vam da se bezbrižno zabavite sa detetom bez brige o mrljama. Mrežaste stranice obezbeđuju cirkulaciju vazduha, a univerzalni dizajn čini krevet da se uklapa u atmosferu svakog enterijera. MOON DREAM je savršena kombinacija stila, funkcionalnosti i sigurnosti za vaše dete. Glavne prednosti: -Trenutno sklapanje i rasklapanje u 1 jednostavnom pokretu -Dva položaja dušeka -Otvaranje bočnog ulaza -Dušek uključen -Torba za nošenje uključena Specifikacija: Starost deteta: od rođenja do 15 kg (do 3 godine) Težina kreveta je 6,8 kg Težina dušeka 1,4 kg Težina vreće: 0,18 kg Dužina kreveca: 95,5 cm Širina kreveta: 59,5 cm Visina kreveta: 81 cm Udaljenost od dušeka do gornjeg elementa okvira kreveta je 71 cm Dužina dušeka: 93,5 cm Širina dušeka: 53 cm Visina sklopivog kreveta je 81 cm Širina preklopljenog kreveta je 20 cm Dužina sklopivog kreveta 59,5 cm Širina ulaza za starije dete: 40 cm Visina ulaza za starije dete: 39 cm
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC MOON DREAM BLACK
Šifra proizvoda:
KLMODR00BLK30-3574
Kategorije: Mega popusti, Oprema za bebe, Prenosivi krevetci
16.200,00 RSD Originalna cena je bila: 16.200,00 RSD.14.890,00 RSDTrenutna cena je: 14.890,00 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925933 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC MOON DREAM BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 430
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70430
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685285 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.