Drvena rerna sa dodacima, mini kuhinja ECOTOYS Ova drvena mini kuhinja sa rernom i dodacima je savršen set za sve mališane koji vole da igraju ulogu malih kuvara. Kuhinja je dizajnirana da podstakne kreativnost i maštovitu igru, dok deca razvijaju fine motorike i socijalne veštine kroz simulaciju kuvarskih aktivnosti. Karakteristike proizvoda: Komplet sa rernom: Drvena rerna dolazi sa svim potrebnim dodacima za pripremu igračaka hrane, uključujući tave, lonce i druge kuhinjske alate. Sigurni materijali: Proizvod je izrađen od visokokvalitetnog drveta, sa zaobljenim ivicama za sigurnost mališana. Razvija kreativnost: Ovaj set pomaže deci da se upuste u igru oponašanja odraslih, razvijajući njihove socijalne i komunikacijske veštine. Zabava za sve uzraste: Set je dovoljno interaktivan da omogući deci različitih uzrasta da se igraju zajedno, podstičući deljenje i saradnju. Prednosti: Idealno za podsticanje kreativne igre. Razvija koordinaciju ruku i očiju. Savršen poklon za decu koja uživaju u maštovitim igricama. Ova mini kuhinja sa rernom i dodacima je savršen alat za decu koja vole da istražuju svet kuvarstva kroz igru.
Drvena rerna sa dodacima, mini kuhinja ECOTOYS
Šifra proizvoda:
TL10159-3270
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
3.608,00 RSD Originalna cena je bila: 3.608,00 RSD.3.320,00 RSDTrenutna cena je: 3.320,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,75 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970421 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Drvena rerna sa dodacima, mini kuhinja ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.