Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka ECOTOYS Ova šarena i interaktivna dečija kuhinja je savršen poklon za male ljubitelje kuvarskih avantura. Dizajnirana sa funkcijama zvuka i LED svetla, ova kuhinja pruža iskustvo prave kuhinje, uključujući i sudoperu koja podstiče decu na igru. Set uključuje 10 korisnih dodataka koji omogućavaju deci da se igraju kao pravi mali kuvari. Karakteristike proizvoda: Interaktivni efekti: Kuhinja proizvodi zvuke kuvanja, a LED svetla dodaju poseban efekat, što čini igru još realističnijom i zabavnijom. Praktična sudopera: Sudoper omogućava deci da „operu“ posuđe, podstičući igru koja imitira svakodnevne aktivnosti. 10 dodataka: Set uključuje posuđe, pribor i hranljive proizvode, čime omogućava deci da kreiraju različite scenarije igre. Sigurnost i dizajn: Izrađena od sigurnih materijala sa zaobljenim ivicama, kuhinja je sigurna za decu, dok je njen dizajn moderan i atraktivan. Razvijanje veština: Ova kuhinja podstiče kreativnost, socijalne veštine i koordinaciju ruku i očiju kod dece, kroz imitaciju kuvarskih radnji. Prednosti: Pomaže u razvoju mašte i socijalnih veština. Sigurna i zabavna interaktivna igra za decu. Kompaktan dizajn koji štedi prostor u sobama. Ova kuhinja je savršen način da deca istražuju svet kuvarstva i razvijaju kreativnost kroz igru.
Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka ECOTOYS
Šifra proizvoda:
65T-1-3265
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
3.080,00 RSD Originalna cena je bila: 3.080,00 RSD.2.853,10 RSDTrenutna cena je: 2.853,10 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817004034 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija kuhinja sa zvukom, LED svetlom, sudoperom i 10 dodataka ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.