Dečija kuhinja sa 8 dodataka, rernom, slavinom i sudoperom ECOTOYS je idealna igračka za malu decu koja vole da oponašaju svakodnevne aktivnosti odraslih. Ova kuhinja je izrađena od visokokvalitetnog drveta, što je čini izdržljivom i sigurnom za igru. Set uključuje rernu, slavinu i sudoperu, kao i osam dodataka, među kojima su posuđe i kuhinjski pribor. Kuhinja je dizajnirana tako da podstiče kreativnost i razvija motoričke veštine kod dece. Ima realistične detalje poput vrata rerne koja se otvaraju, pokretne slavine i udubljenja za odlaganje posuđa, što doprinosi realističnom doživljaju igre. Dimenzije proizvoda su prilagođene deci, što omogućava udoban i siguran pristup svim elementima. Ovaj proizvod je savršen poklon za svako dete koje želi da istraži svet kuvanja kroz zabavu i maštovitu igru. Preporučuje se za uzrast od 3 godine i starije.
Dečija kuhinja sa 8 dodataka, rernom, slavinom i sudoperom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HM232569-3262
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
7.744,00 RSD Originalna cena je bila: 7.744,00 RSD.7.178,07 RSDTrenutna cena je: 7.178,07 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003914 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Dečija kuhinja sa 8 dodataka, rernom, slavinom i sudoperom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.