VELIKE DRVENE KUHINJE ECOTOIS Kuhinja je uređena u beloj i braon boji, od drveta i medijapana. Igračka pruža sve što je potrebno mladom kuvaru. Kuhinja je opremljena rernom koja se otvara, mikrotalasnom pećnicom, tri dugmeta, gorionicima, fiokom za otvaranje i velikim ormanom. Pored kuhinje, u kompletu se nalazi i 12 drvenih kuhinjskih pribora koji će upotpuniti zabavu. Svi drveni elementi su 100% bezbedni za zdravlje deteta. Visina: 92 cm, širina: 60 cm, dubina: 30 cm. PAKET Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za otpremu, svi kuhinjski elementi su propisno obezbeđeni da se ne bi oštetili tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 68k56k14 cm, Težina: 13,5 kg
DRVENA KUHINJA XXL + cooking accessories
Šifra proizvoda:
7253-3236
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
19.600,00 RSD Originalna cena je bila: 19.600,00 RSD.14.200,00 RSDTrenutna cena je: 14.200,00 RSD.
36 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
36 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6942397372534 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DRVENA KUHINJA XXL + cooking accessories“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.