Komplet sadrži 42 elementa, uključujući šareno povrće, voće, posuđe, pribor za jelo i pribor za kuvanje. Kuhinja ima zvučne i svetlosne efekte i generator pare koji dodaje realističan efekat kuvanja. Dodatno, kuhinja je opremljena sudoperom sa dispenzerom za vodu, što čini igračku još realističnijom. PAKOVANJE Kuhinja je upakovana u posebno ojačanu kutiju za transport, svi kuhinjski elementi su propisno pričvršćeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 47,5×35,5×15 cm, Težina: 0,87 kg
DEČIJA KUHINJA SOUNDS LED WATER WITH STEAM GENERATOR BLUE-42el
Šifra proizvoda:
HC493096 BLUE-3231
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
4.312,00 RSD Originalna cena je bila: 4.312,00 RSD.3.996,40 RSDTrenutna cena je: 3.996,40 RSD.
45 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
45 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979431 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „DEČIJA KUHINJA SOUNDS LED WATER WITH STEAM GENERATOR BLUE-42el“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.