Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm Buster sedište za decu sa držačem za čašu I-SIZE, namenjeno za visinu od 125 do 150 cm, pruža sigurnost i udobnost vašem detetu tokom vožnje. Ovaj proizvod je dizajniran u skladu sa najnovijim sigurnosnim standardima, garantujući optimalnu zaštitu u slučaju nezgode. Sedište je izrađeno od kvalitetnih materijala koji obezbeđuju udobnost i lako održavanje. Držač za čašu omogućava vašem detetu da uživa u piću tokom vožnje, čime se dodatno povećava udobnost i zadovoljstvo putovanja. Buster se lako instalira u automobil, a njegov moderan dizajn savršeno se uklapa u enterijer vozila. Praktično i funkcionalno, ovo sedište je idealan izbor za roditelje koji traže kvalitetno rešenje za prevoz dece. Osigurajte sigurnost i udobnost vašem detetu sa Buster sedištem sa držačem za čašu!
Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm ECOTOYS
Šifra proizvoda:
C028-3224
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.808,00 RSD Originalna cena je bila: 5.808,00 RSD.5.356,00 RSDTrenutna cena je: 5.356,00 RSD.
1 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
1 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003600 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Buster sa držačem za čašu I-SIZE 125-150 cm ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.