Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals od brenda ECOTOYS idealna je za bezbednu i kreativnu igru vašeg deteta. Napravljena od visokokvalitetne pene, ova podloga nudi dva različita dizajna – jedan sa motivima životinja, a drugi sa šarenim oblicima – pružajući raznovrsnost i dodatnu zabavu. Sklopivi dizajn čini je veoma praktičnom za skladištenje i transport, a dolazi sa torbom, što je čini savršenim izborom za putovanja. Podloga ne samo da obezbeđuje udoban i izolovan prostor za igru, već pomaže u razvoju motorike i koordinacije kod dece. Njena površina je otporna na vlagu i lako se održava, a dimenzije podloge omogućavaju dovoljno prostora za igru. Podloga ECOTOYS je savršen izbor za svakodnevne aktivnosti vašeg deteta, pružajući mu udoban i siguran prostor za istraživanje sveta oko sebe.
Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA014-3215
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
4.600,00 RSD Originalna cena je bila: 4.600,00 RSD.4.243,60 RSDTrenutna cena je: 4.243,60 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
2 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979882 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru sa dva lica Animals sklopiva sa torbom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.