Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS Edukativna podloga za igru ECOTOYS savršena je za podsticanje kreativnosti i sigurnu igru vašeg deteta. Napravljena od visokokvalitetne pene, ova podloga pruža udobnu i bezbednu površinu za igru, istraživanje i učenje. Sa dva lica, nudi različite dizajne na svakoj strani, pružajući mogućnost promene okruženja i dodatne zabave za decu. Sklopiva konstrukcija omogućava lako skladištenje i transport, a uz torbu koja dolazi u kompletu, idealna je i za putovanja. Pomaže u razvoju motoričkih veština, dok istovremeno pruža meko i izolovano mesto za igru, bilo da ste kod kuće ili napolju. Dimenzije podloge omogućavaju dovoljno prostora za slobodnu igru, a njena površina je laka za čišćenje i održavanje. Sa edukativnim motivima, podloga podstiče učenje kroz igru, a zahvaljujući svojoj izdržljivosti, biće dugotrajan saputnik vašeg deteta u istraživanju sveta oko sebe.
Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA016-3213
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
5.100,00 RSD Originalna cena je bila: 5.100,00 RSD.4.727,70 RSDTrenutna cena je: 4.727,70 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769979905 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru sa dva lica sklopiva sa torbom ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA009
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769975280 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, dimenzije proizvoda 93cm x 93cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.