Eurocart Kolica za Blizance Doblo Camel Kolica za blizance Eurocart Doblo u boji Camel su savršeno rešenje za roditelje koji imaju dvoje mališana. Ova kolica su dizajnirana sa posebnim naglaskom na funkcionalnost i udobnost, omogućavajući jednostavno manevrisanje i putovanje sa dvoje dece. Sa prostranim i udobnim sedalnim delom i višepoložajnim naslonima, svako dete će uživati u udobnoj vožnji, bilo da spava ili se igra. Karakteristike: Prostran i udoban sedalni deo sa mogućnošću podešavanja naslona u više položaja Lagana aluminijumska konstrukcija koja olakšava manevrisanje i sklapanje Velika tenda koja pruža zaštitu od sunca i vremenskih uslova Prostrana korpa za odlaganje koja omogućava lako nošenje potrebnih stvari Sigurnosni pojasevi sa pet tačaka za maksimalnu sigurnost i zaštitu dece Snažni amortizovani točkovi koji osiguravaju glatku vožnju na raznim terenima Kolica za blizance Eurocart Doblo Camel pružaju idealnu kombinaciju udobnosti, sigurnosti i praktičnosti, čineći ih savršenim izborom za aktivne roditelje. Uživajte u zajedničkim šetnjama sa vašim mališanima uz stil i funkcionalnost koje ova kolica nude.
Eurocart kolica za blizance doblo camel
Šifra proizvoda:
W/EU/DOBLO/CA-3198
Kategorije: Dodaci za kolica, Kolica za bebe, Mega popusti, Oprema za bebe
43.600,00 RSD Originalna cena je bila: 43.600,00 RSD.39.000,00 RSDTrenutna cena je: 39.000,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 20,5 kg |
|---|---|
| Brend | EURO CART |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5908214739714 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Eurocart kolica za blizance doblo camel“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP6
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP6
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687470 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio podloga za presvlačenje PT70 438
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
5904165687630
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687630 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.