Edukativna podloga za igru 127X157cm ECOTOYS – 20 komada Ova visokokvalitetna edukativna podloga za igru od brenda ECOTOYS izrađena je od sigurne EVA pene, koja je meka na dodir i pruža odličnu izolaciju od hladnih površina. Podloga se sastoji od 20 komada koji se lako sastavljaju poput slagalice, omogućavajući detetu da razvija svoje motoričke veštine i kreativnost dok se igra. Dimenzije sastavljene podloge su 127×157 cm, što pruža dovoljno prostora za igru. Podloga ima višestruku namenu – idealna je za igru, učenje, kao podloga za bebine prve korake, ali i kao zaštita od hladnih i tvrdih podova. Njena površina se lako čisti, što je čini praktičnom za svakodnevnu upotrebu. Osim što pruža zabavu, podloga je i edukativna, jer pomaže u učenju boja, oblika i koordinacije pokreta. Ova podloga je savršena za svaki dom, igraonicu ili vrtić, pružajući bezbedno i udobno okruženje za vaše dete.
Edukativna podloga za igru 127X157cm ECOTOYS 20kom
Šifra proizvoda:
ECOEVA005-3146
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
3.696,00 RSD Originalna cena je bila: 3.696,00 RSD.3.419,60 RSDTrenutna cena je: 3.419,60 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769971046 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga za igru 127X157cm ECOTOYS 20kom“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.