JEDAN KREVET, TRI FUNKCIJE: za bebu, za starije dete, za putovanja Ovo je krevet savršen za spavanje i za aktivan odmor: ima spušteno dno sa punjenjem tako da ne morate da kupujete poseban dušek, praktične dodatne koji će odmor vaše bebe učiniti prijatnim. Joy 2 dolazi sa vrteškom sa zvukom, svetlima i tri plišane igračke , praktičnim stočićem za presvlačenjem i organizatorom koji se može okačiti sa strane kreveta. Komplet uključuje praktičnu torbu sa ručkom za prenos kreveta. – Brzo i lako sklapanje za 5 sekundi – Dva nivoa pozicioniranja dušeka – Otvoren izlaz sa strane Specifikacija: Težina: 14,9kg Visina kreveta bez vrteške: 76,5cm Širina: 73cm Dužina: 129cm Sto za presvlačenje: 32x58cm Dubina viseće površine, prostor za spavanje malog deteta: 30cm, širina 60, dužina 120cm.
KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC JOY 2 DARK GRAY SA DODACIMA
Šifra proizvoda:
KLJOY02DGR000AC-1385
Kategorije: Mega popusti, Oprema za bebe, Prenosivi krevetci
15.100,00 RSD Originalna cena je bila: 15.100,00 RSD.13.899,00 RSDTrenutna cena je: 13.899,00 RSD.
2 na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
2 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533925155 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT PRENOSIVI KREVETAC JOY 2 DARK GRAY SA DODACIMA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 440
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70440
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687654 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP3
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685933 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F001
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F001
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165680914 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.