Polica za obuću ModernHome, 5 nivoa OPIS PROIZVODA: Organizujte svoju obuću jednostavno i efikasno sa ovom praktičnom policom za obuću sa 5 nivoa. Zahvaljujući njoj, možete čuvati do 16 pari obuće, što će vam uštedeti dragoceni prostor u vašem domu. Polica ima univerzalni izgled koji će se savršeno uklopiti u većinu enterijera, a stabilna i prostrana konstrukcija garantuje dugotrajnu upotrebu. Takođe, polica je laka za čišćenje, što će vam omogućiti da duže održavate njen estetski izgled. Dimenzije police su 80x80x21 cm. PAKOVANJE: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kutiju, svi elementi police su pravilno obezbeđeni kako bi se sprečila šteta tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 80x25x8 cm, Težina: 6 kg ŠIFRA PROIZVOĐAČA: SZ29
POLICA ZA OBUĆU MODERNHOME 5 NIVOA
Šifra proizvoda:
SZ29-1367
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
7.216,00 RSD Originalna cena je bila: 7.216,00 RSD.6.490,00 RSDTrenutna cena je: 6.490,00 RSD.
7 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
7 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903678560553 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „POLICA ZA OBUĆU MODERNHOME 5 NIVOA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.