EcoToys Hranilica za Decu 2u1 sa Postoljem i Pojasima Opis proizvoda: Specijalni dizajn stolice omogućava vam podešavanje visine sedišta. Stolica može da se koristi u dva varijanta: 1) kao hranilica, 2) kao manja stolica. Sedište hranilice ima gumene nogice koje sprečavaju klizanje i dodatno štite pod od ogrebotina. Zaštita za dete uključuje anti-kliznu bravu i 3-pojasne sigurnosne pojaseve koji pružaju najviši nivo zaštite za malo dete. Stolica ima oslonac za noge i profilisani odvojivi poslužavnik. Pakovanje: Proizvod je upakovan u posebno ojačanu transportnu kartonsku kutiju, svi elementi stolice su pravilno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 45 x 37 x 32.5 cm, Težina: 4 kg Šifra proizvođača: HC-135 GRAY
HRANILICA ZA BEBE 2U1 SA POSTOLJEM I POJASEVIMA WHITE ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC-135 WHITE-1345
Kategorije: Hranilice i pribor za hranjenje, Mega popusti, Oprema za bebe
5.539,00 RSD Originalna cena je bila: 5.539,00 RSD.5.148,97 RSDTrenutna cena je: 5.148,97 RSD.
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769972906 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „HRANILICA ZA BEBE 2U1 SA POSTOLJEM I POJASEVIMA WHITE ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 436
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70436
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685346 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 441
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70441
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165687661 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP2
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP2
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 F003
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70F003
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165683373 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.