EcoToys Majstorska Radionica za Decu, 23 Elementa Opis proizvoda: Radionica za decu je predlog koji će sigurno privući male entuzijaste za uradi sam. Dizajnirana sa najmlađima na umu, radionica pruža realističan izgled radnog stola koji podseća na profesionalnu radnu stanicu. Set sadrži najvažnije alate koji će omogućiti zaraznu i kreativnu igru. Zahvaljujući ovoj radionici, deca mogu razvijati svoje motoričke veštine, maštu i veštine rešavanja problema na siguran i zabavan način. To je savršen poklon za male inženjere i pružiće mnogo sati kreativne zabave i edukativne igre. Set se sastoji od čak 23 elementa. Pakovanje: Igračka je upakovana u šarenu kutiju, svi elementi radionice su pravilno obezbeđeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 57 x 42 x 8 cm, Težina: 1.35 kg Šifra proizvođača: HC395062
MAJSTORSKA RADIONICA ZA DECU 23 ELEMENATA ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC395062-1343
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
2.460,00 RSD Originalna cena je bila: 2.460,00 RSD.2.369,00 RSDTrenutna cena je: 2.369,00 RSD.
81 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
81 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817002801 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAJSTORSKA RADIONICA ZA DECU 23 ELEMENATA ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.