Majstorska radionica za decu 3u1 sa alatima, sklopiva – ECOTOYS Majstorska radionica za decu 3u1 sa sklopivim alatima je sjajna edukativna igračka za male dečake koji vole da posmatraju i imitiraju radnje odraslih, kao što su tata, deda ili stariji brat. Ova igračka radionica omogućava deci da razviju manuelne veštine, logičko razmišljanje i maštu. Realistični alati i dodaci omogućavaju deci da imitiraju rad odraslih na bezbedan način, dok uče motoričku koordinaciju i preciznost. Alati kao što su čekić, šrafciger ili ključ pomažu deci da steknu zadovoljstvo od obavljanja manjih „popravki“ sami. U ovom setu se nalazi 17 predmeta. Pakovanje Igračka je upakovana u šarenu kutiju, svi elementi radionice su propisno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja su 60x42x16.5 cm, a težina 3 kg. Ostale informacije Šifra proizvođača: HC388349
MAJSTORSKA RADIONICA ZA DECU SA ALATIMA 3U1 SKLOPIVA ECOTOYS
Šifra proizvoda:
HC388349-1342
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
5.090,00 RSD Originalna cena je bila: 5.090,00 RSD.4.810,10 RSDTrenutna cena je: 4.810,10 RSD.
134 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
134 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817002795 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „MAJSTORSKA RADIONICA ZA DECU SA ALATIMA 3U1 SKLOPIVA ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.