Traktor sa prikolicom Pink – EcoToys Traktor sa prikolicom idealna je igračka za decu stariju od 12 meseci. Napravljen je od izdržljive plastike, što garantuje njegovu trajnost. Traktor ima interaktivni volan sa zvukovima trube i motora, kao i odvojivu prikolicu koja omogućava prevoz raznih predmeta. Set uključuje i grabulje i lopatu, savršene za igru u bašti. Dodatno, traktor ima element protiv prevrtanja, što obezbeđuje bezbednost deteta tokom igre. Maksimalno opterećenje je 25 kg. PAKOVANJE Traktor sa prikolicom je upakovan u šarenu kutiju, svi elementi vozila su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja su 61x32x28.5 cm, Težina: 3.7 kg. Šifra proizvođača: 658T Pink
TRAKTOR SA PRIKOLICOM PINK ECOTOYS
Šifra proizvoda:
658T PINK-1299
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.350,00 RSDTrenutna cena je: 7.350,00 RSD.
40 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
40 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003112 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRAKTOR SA PRIKOLICOM PINK ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.