Senzacionalan mobilni ormar na točkovima, savršen za kupatilo, kuhinju ili ostavu. Ormar je dizajniran tako da maksimalno iskoristi uski prostor, zahvaljujući njemu dobijamo dodatni prostor i održavamo urednost prostorije. Ormar ima tri prostrane police koje vam omogućavaju da odložite neophodna sredstva za čišćenje, kozmetiku ili kupatilski pribor ako se polica nalazi u kupatilu ili vešeraju. Polica ima brojne primene jer se savršeno uklapa u svaku prostoriju: Police ne moraju biti ispunjene samo hemikalijama, mogu da sadrže kuhinjski pribor, začine, žitarice za doručak, grickalice itd. Ako se polica koristi za dečiju sobu, tu možete odložiti sve potrebne proizvode za bebe kao što su pelene ili maramice. Dimenzije: visina: 72 cm širina: 54 cm dubina: 12,5 cm Prednosti: kompaktne dimenzije tri prostrane i izdržljive police modularni dizajn vam omogućava da dodajete ili uklanjate police prenosiva polica zahvaljujući 4 točka više primena – u kupatilu , kuhinji, ostavi, garderobi, dečijoj sobi itd Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport kako bi se sprečilo oštećenje prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 120x43x8cm
Plastična polica 3 nivoa sa tockicima
Šifra proizvoda:
14912_1-1229
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
2.816,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
9 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | OSKAR |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332074792 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Plastična polica 3 nivoa sa tockicima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLYER01
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.