Podesivi upravljač olakšava prilagođavanje visine rastu detetu, a moderan dizajn će sigurno osvojiti srce vašeg mališana. Ovaj sjajni bicikl i skuter u jednom ima 2 prednja svetleća točka i zadnji točak sa kočnicom. Tezina proizvoda je 3 kilograma, tako da nošenje neće biti opterećujuće za roditelje. Balans bicikl je namenjen deci od 1 godine do 20 kg, a skuter: od 2 godine do 50 kg! Jednostavan za korišćenje Spuštanje sedišta i podešavanje ručke traje samo trenutak. Nema više nošenja bicikla iza vašeg deteta dok hoda: samo mala promena je dovoljna da se vaše dete ponovo oseća snažnije i da može samostalno da se vozi. Podesivi upravljač Volan ima 3 nivoa podešavanje visine. Zahvaljujući tome, i bicikl i skuter će biti savršeno prilagođeni visini deteta. Ovo ne samo da olakšava učenje vožnje, već i pomaže u održavanju pravilnog držanja. Svetleći točkovi HALLEY ima jedinstven dizajn: opremljen je velikim svetlećim točkovima. Voznja posle zalaska sunca biće još uzbudljivija i za malu i za veliku decu. HALLEY je testiran i odobren u skladu sa evropskim bezbednosnim standardima EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3. Ne samo da ima neklizajuću platformu i stabilnu strukturu, već i neklizajuće ručke koje detetu pružaju osećaj sigurnosti. Materijal: laki aluminujum Balans bicikl: namenjen deci od jedne godine do 20 kg Skuter: namenjen deci od 2 godine do 50 kg Težina proizvoda: 3,2 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljen: 58 x 29 x 61,5-75,5 cm Opseg podešavanja upravljača: 61,5 cm-68,5 cm-75,5 cm Prečnik točka: 12 cm Visina sedišta (od zemlje): 24,5 cm
KINDERKRAFT TROTINET HALLEY GRASSLAND GREEN
Šifra proizvoda:
KRHALL00GRE0000-1188
Kategorije: Mega popusti, Trotineti, Vozila za decu
8.390,00 RSD Originalna cena je bila: 8.390,00 RSD.7.600,00 RSDTrenutna cena je: 7.600,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
15 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922307 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT TROTINET HALLEY GRASSLAND GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica zirafa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 YELLOW
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089063056 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.