Predstavljamo HALLEY 2-u-1 trotinet : bicikl i skuter na tri točka u jednom proizvodu. Sedište se može lako podići i preklopiti paralelno sa upravljačem.Zahvaljujući tome, možete da promenite HALLEY sa balans bicikla na skuter na tri točka i obrnuto za samo nekoliko trenutaka. Podesivi upravljač olakšava prilagođavanje visine rastu detetu, a moderan dizajn će sigurno osvojiti srce vašeg mališana. Ovaj sjajni bicikl i skuter u jednom ima 2 prednja svetleća točka i zadnji točak sa kočnicom. Tezina proizvoda je 3 kilograma, tako da nošenje neće biti opterećujuće za roditelje. Balans bicikl je namenjen deci od 1 godine do 20 kg, a skuter: od 2 godine do 50 kg! Jednostavan za korišćenje Spuštanje sedišta i podešavanje ručke traje samo trenutak. Nema više nošenja bicikla iza vašeg deteta dok hoda: samo mala promena je dovoljna da se vaše dete ponovo oseća snažnije i da može samostalno da se vozi. Podesivi upravljač Volan ima 3 nivoa podešavanje visine. Zahvaljujući tome, i bicikl i skuter će biti savršeno prilagođeni visini deteta. Ovo ne samo da olakšava učenje vožnje, već i pomaže u održavanju pravilnog držanja. Svetleći točkovi HALLEY ima jedinstven dizajn: opremljen je velikim svetlećim točkovima. Voznja posle zalaska sunca biće još uzbudljivija i za malu i za veliku decu. HALLEY je testiran i odobren u skladu sa evropskim bezbednosnim standardima EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3. Ne samo da ima neklizajuću platformu i stabilnu strukturu, već i neklizajuće ručke koje detetu pružaju osećaj sigurnosti. Materijal: laki aluminujum Balans bicikl: namenjen deci od jedne godine do 20 kg Skuter: namenjen deci od 2 godine do 50 kg Težina proizvoda: 3,2 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljen: 58 x 29 x 61,5-75,5 cm Opseg podešavanja upravljača: 61,5 cm-68,5 cm-75,5 cm Prečnik točka: 12 cm Visina sedišta (od zemlje): 24,5 cm
KINDERKRAFT TROTINET HALLEY STONE WHITE
Šifra proizvoda:
KRHALL00WHT0000-1187
Kategorije: Mega popusti, Trotineti, Vozila za decu
8.390,00 RSD Originalna cena je bila: 8.390,00 RSD.7.600,00 RSDTrenutna cena je: 7.600,00 RSD.
25 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
25 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922321 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT TROTINET HALLEY STONE WHITE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.