Garnitura dečijeg nameštaja sastoji se od stola i dve stolice. Garnitura je napravljena od farbane MDF ploče i lepo obrađenih borovih nogu. Sto ima dvodelnu gornju ploču koja se može skinuti sa četiri pregrade ispod kako bi vam pomogao da brzo organizujete igračke. Jedan od delova ploče stola može se koristiti kao tabla za kredu. Nameštaj je otporan na ogrebotine i upotrebu od strane dece. Sve ivice su nežno obrađene i bezbedne za decu. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, ceo set je propisno osiguran kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 65,5x34x17,5 cm, Težina: 13 kg
STO+2 DEČIJE STOLICE
Šifra proizvoda:
OT143-927
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice, Mega popusti
22.300,00 RSD Originalna cena je bila: 22.300,00 RSD.21.115,00 RSDTrenutna cena je: 21.115,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
3 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903089068716 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „STO+2 DEČIJE STOLICE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-4808-N
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793700 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Stalak za dečije knjige i časopise beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-6125
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.