Tricikl Kinderkraft ASTON predviđen je za decu uzrasta od 9 meseci do 5 godina. Udoban tricikl koji se može koristite na tri načina: dete može da drži stopala na osloncu za noge, na pedalama na točku (bez obzira na kretanje osobe koja upravlja triciklom) ili da vozi samostalno. SOBODA POD KONTROLOM Dete može slobodno da pedalira dok roditelj kontroliše tricikl i upravlja njime. UDOBNOST I SIGURNOST Sigurnosni pojasevi sa tri tačke vezivanja imaju dodatne ramene jastučiće za dodatnu udobnost. Mekani zaštitni rukohvat pruža oslonac i dodatnu zaštitu detetu. Prostrana tenda štiti od sunca i kiše. TOČKOVI Tricikl ASTON je opremljen točkovima koji su otporni na bušenje. Zahvaljujući unapređenom mehanizmu, ublažavaju turbulencije tokom vožnje po neravnim terenima. Kinderkraft je opremljen sa dve nezavisne kočnice. ROTIRAJUĆE SEDIŠTE Sedište na triciklu može biti montirano u oba smera vožnje. DODACI Torba za male stvari 2 korpe – velika iza sedišta i mala na volanu Držač za čašu Zvono OSLONAC ZA NOGE Ovo je veoma pogodna opcija kada vaše dete još uvek ne može da dohvati pedale ili želi da napravi pauzu od vožnje.
KINDERKRAFT TRICIKL ASTON ROSE PINK
Šifra proizvoda:
KRASTO00PNK0000-750
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
14.350,00 RSD Originalna cena je bila: 14.350,00 RSD.13.600,00 RSDTrenutna cena je: 13.600,00 RSD.
30 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
30 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 10,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533922369 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT TRICIKL ASTON ROSE PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-1999 BEIGE
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817006007 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.