G lavne prednosti Od 2 godine Lagan, izdržljiv okvir od legure magnezijuma Veliki, napunjeni točkovi Podesivo sedlo Korpa za upravljač Lagani bicikl u retro stilu Bicikl za ravnotežu je najbolji način da se pripremite za učenje vožnje bicikla: razvija osećaj ravnoteže i sposobnost manevrisanja. RAPID privlači pažnju svojim dizajnom, pastelnim bojama i prefinjenim detaljima. Lakoća i izdržljivost u jednom! Okvir od legure magnezijuma RAPID je ravnotežni bicikl koji je lagan i izdržljiv. Ima okvir od legure magnezijuma (magnezijum), što ga čini otpornim na koroziju, kao i na udarce i vibracije tokom vožnje. Težak je samo 3,7 kg. Podesivo sediste RAPID raste sa vašim detetom: ima podesivo sedište koje možete lako da prilagodite visini vašeg deteta. Sedlo možete podesiti u rasponu od 33,5-41,5 cm. Bezbednosna rešenja Volan ima gumene ručke koje istovremeno ne klize. Pored toga, bicikl za ravnotežu RAPID je opremljen niskim okvirom koji olakšava ulazak i bezbednom ograničenom funkcijom okretanja volana. Ovo smanjuje rizik od naglog, nekontrolisanog skretanja prilikom učenja vožnje Pumpani točkovi Ima velike, pumpane točkove sa ležajem. Dobro amortizuju tokom vožnje – pogodni su i za gradske izlete i za šetnje po neravnom terenu. Obratiti pažnju na detalj RAPID ima tanak, zaobljen okvir. Takođe povećava sigurnost bicikla. Pored toga, bicikl ima dodatnu opremu: korpu za igračke i zvono. Pastelne boje Nova verzija RAPID-a dostupna je u tri varijante boja. Izaberite svoj omiljeni i idite u šetnju! Materijali Legura magnezijuma Lagan, izdržljiv materijal, otporan na koroziju Legura magnezijuma Guma, napumpani točkovi Savršeno za šetnje u gradu i van njega Guma, napumpani točkovi Plastična korpa Specifikacija Starost/težina/visina deteta: 2 godine – 35 kg Težina proizvoda: 3,7 kg Dimenzije proizvoda: Rasklopljeni: 71 x 52,5 x 39,5 cm Podešavanje sedla: 33,5-41,5 cm Točkovi: 30 cm
KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 SAVANNAH GREEN
Šifra proizvoda:
KRRAPI02GRE0000-728
Kategorije: Bicikl guralica, Mega popusti, Vozila za decu
10.490,00 RSD Originalna cena je bila: 10.490,00 RSD.9.999,00 RSDTrenutna cena je: 9.999,00 RSD.
14 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5902533924882 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDERKRAFT BICIKL GURALICA RAPID 2 SAVANNAH GREEN“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.