VELIKA DRVENA KUHINJA ZA DECU Upotreba najboljih sirovina za izradu kuhinje učiniće da služi mnogo godina. Kuhinja je napravljena od drveta i MDF ploča. Kuhinja je opremljena sa svime što vam je potrebno, uključujući: mobilnu slavinu, sudoper, rernu koja se otvara, ormarić, dugmad, sat, mikrotalasnu i mašinu za pranje veša sa otvorenim vratima. Pored toga, u kompletu se nalazi 5 kuhinjskih dodataka (lonac sa poklopcem, tiganj, lopatica, lofer) koji unosi raznovrsnost u zabavu. Svi drveni elementi su bez opasnih ivica. Visina: 96,5 cm, širina: 96 cm, dubina: 37 cm. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi kuhinje su propisno obezbeđeni da se ne oštete prilikom transporta. Veličina pakovanja: 105x44x14 cm, Težina: 20,1 kg
XXL DRVENA KUHINJA SA VES MASINOM + KUHINJSKI DODACI
Šifra proizvoda:
7258-653
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
24.900,00 RSD Originalna cena je bila: 24.900,00 RSD.23.587,00 RSDTrenutna cena je: 23.587,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
15 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6942397372589 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „XXL DRVENA KUHINJA SA VES MASINOM + KUHINJSKI DODACI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.