Transporter za kućne ljubimce brenda Petsi je savršen pratilac prilikom putovanja, pružajući izuzetnu udobnost i sigurnost vašem psu ili mački. Ovaj multifunkcionalni transporter može se koristiti kao prenosivi kavez, toaletna kutija ili čak kao udoban krevet za vašeg ljubimca. Izrađen od čvrstih i sigurnih materijala, ovaj transporter pruža dugotrajnost i zaštitu, dok ventilacioni otvori omogućavaju adekvatnu cirkulaciju vazduha i udobnost vašem ljubimcu. Transporter je opremljen čvrstim bravama koje sprečavaju otvaranje gornjeg poklopca i omogućavaju siguran transport. Transporter je posebno dizajniran za udobnost i sigurnost vašeg ljubimca tokom putovanja. Izrađen od visokokvalitetnih materijala, pruža izdržljivost i zaštitu, uz adekvatnu ventilaciju i udobnost za vašeg ljubimca. Napravljen je od izdržljivog, netoksičnog materijala, sa brojnim ventilacionim otvorima koji omogućavaju slobodan protok vazduha. Transporter ima bravu na vratima koja vam omogućava lako unošenje i iznošenje vašeg ljubimca, pružajući vam mogućnost da pratite i komunicirate s njim tokom putovanja. Poklopac je opremljen čvrstim zatvaračem koji osigurava sigurnost i sprečava izlazak ljubimca u nezgodnom trenutku. Nakon što se transporter raspakuje, donji deo može se koristiti kao krevet ili toaletna kutija. Zahvaljujući tome, ne morate brinuti o nošenju dodatne kutije za smeće tokom odmora ili drugih putovanja. Specifikacije: Dimenzije: 30x47x30 cm Boja: Siva Materijal: Plastika Maksimalna težina: 12kg Brend: Petsi
Transporter za kucne ljubimce
Šifra proizvoda:
ME06-02 GREY-541
Kategorije: Mega popusti, Pet program
3.500,00 RSD Originalna cena je bila: 3.500,00 RSD.3.100,00 RSDTrenutna cena je: 3.100,00 RSD.
30 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
30 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Transporter za kucne ljubimce“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Češko za mačke sa visećom igračkom brown
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KF81002 BROWN-3170
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973675 |
Češko za mačke sa visećom igračkom grey
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YS-83336-1 GREY-3171
| Težina | 8,5 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769973705 |
KAVEZ ZA KUCNE LJUBIMCE 140 BOLZZ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBOX-3629
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606112564496 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUĆNE LJUBIMCE BERN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGBERN-3920
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170392 |
KOLICA ZA LJUBIMCE PREMIUM GRAY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETSTRGRY-3922
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170415 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.