Metalna polica za obuću „Metal 5“ brenda ModernHome je savršeno rešenje za organizaciju obuće u vašem hodniku ili garderoberu. Ova praktična polica poseduje pet polica napravljenih od metalnih cevi, što garantuje izdržljivost i stabilnost. Univerzalni dizajn ovog modela omogućava da se lako uklopi u svaki prostor, bilo da je reč o kućnom, svlačionom ili čak kancelarijskom ambijentu. Sa kapacitetom za smeštanje do 15 pari obuće, ova polica omogućava efikasno upravljanje vašom kolekcijom obuće. Svaka od pet polica sastoji se od 4 cevi od metala sa premazom od praha, čija je konstrukcija integrisana sa bočnim elementima od izdržljive plastike. Ova kombinacija materijala čini policu lagano prilagodljivom i otpornom na opterećenje. Razmak između polica od 16 cm omogućava smeštanje većine vrsta obuće, od patika i sportske obuće do visokih potpetica. Specifikacija: Visina: 78 cm Širina: 62 cm Dubina: 19.5 cm Materijal: Metal, plastika Kapacitet: 15 parova obuće Brend: ModernHome Šifra proizvoda: XJ53K BLACK . Montaža ove police je jednostavna i ne zahteva alate, što je dodatna prednost ovog praktičnog i efikasnog rešenja za organizaciju obuće.
Polica za obucu metal 5
Šifra proizvoda:
XJ53K BLACK-519
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Police i organizacija doma
2.300,00 RSD
29 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
29 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905917000777 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica za obucu metal 5“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.