Polica za knjige brenda ModernHome, pod nazivom Loft 3, predstavlja elegantan i praktičan komad nameštaja koji će unaprediti estetiku vašeg doma. Sa tri prostrane police napravljene od visokokvalitetnog medijapana, ova polica pruža dovoljno prostora za organizaciju knjiga, ukrasa ili drugih dragocenosti. Crni ram od metala dodaje sofisticiran i modern izgled, istovremeno obezbeđujući stabilnost i dugovečnost. Osim toga, ram je opremljen posebnom zaštitom od mogućih oštećenja poda, čime se osigurava da vaš pod ostane neoštećen i dugotrajan. Visina police od 80 cm čini je svestranom opcijom koja se lako uklapa u različite prostore unutar vašeg doma. Dodatno, mogućnost fiksiranja za zid pruža dodatnu sigurnost i stabilnost, posebno u područjima sa većim prometom ili ukoliko imate male kućne ljubimce. Ova polica je dizajnirana tako da se savršeno uklapa u različite prostorije, uključujući dnevnu sobu, spavaću sobu, hodnik ili čak kupatilo. Njena elegantna kombinacija materijala i funkcionalnosti čini je ne samo lepim dodatkom enterijera, već i praktičnim rešenjem za organizaciju i skladištenje različitih predmeta. Sa ModernHome Loft 3 policom za knjige, unapredite funkcionalnost i estetiku svog doma na moderan i sofisticiran način.
Polica za knjige LOFT 3
Šifra proizvoda:
CWJ602480LGO-476
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
4.900,00 RSD Originalna cena je bila: 4.900,00 RSD.4.400,00 RSDTrenutna cena je: 4.400,00 RSD.
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769976720 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica za knjige LOFT 3“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB04BEL
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.