- Vreća za povijanje novorođenčeta izrađena od vrhunskog 100% pamuka popelin kvalitete
- Meko i pahuljasto punjenje od poliesterskih vlakana
- Razigrani vezovi sa šarenim aplikacijama i elegantnim obrubom
- Jednostavna transformacija povoja u vreću s patentnim zatvaračem i vezicama
- Veličina povoja: 90×68 cm
- Veličina vreće: 68×35 cm
- Proizvedeno u EU
- Dimenzije: 83x35x10 cm
- Težina: 0,39 kg
Kikkaboo Vreća za povijanje bebe Dream Big Pink KKB80012
Šifra proizvoda:
KKB80012
Kategorije: Mega popusti, Oprema za bebe, Posteljina i prekrivači
- Vreća za povijanje novorođenčeta izrađena od vrhunskog 100% pamuka popelin kvalitete
- Meko i pahuljasto punjenje od poliesterskih vlakana
- Razigrani vezovi sa šarenim aplikacijama i elegantnim obrubom
- Jednostavna transformacija povoja u vreću s patentnim zatvaračem i vezicama
- Veličina povoja: 90×68 cm
- Veličina vreće: 68×35 cm
- Proizvedeno u EU
- Dimenzije: 83x35x10 cm
- Težina: 0,39 kg
3.550,00 RSD Originalna cena je bila: 3.550,00 RSD.3.190,00 RSDTrenutna cena je: 3.190,00 RSD.
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kikka Boo |
| Mega popusti | Bebe |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Akcija | Mega popust |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kikkaboo Vreća za povijanje bebe Dream Big Pink KKB80012“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 416
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70416
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165682048 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 425
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70425
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165684370 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 431
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70431
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685292 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 432
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70432
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685308 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 434
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70434
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685322 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |
Alberomio Podloga za previjanje dece PT70 CP4
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.760,00 RSD
SKU:
ALBPODPT70CP4
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | AlberoMio |
| EAN | 5904165685940 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Poljska |
| Dimenzije | 70cm x 47cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.