Usisivač Gorenje VC2021SFWR
Šifra proizvoda:
3838782694868
Kategorije: Kućni aparati, Usisivači
8.100,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
10 na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782694868 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Sa kesom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Bežični | Ne |
| Efikasnost | – Usisna snaga 350 W – Protok vazduha (l/s) 32 |
| Način upravljanja | – Upravljanje lokacija Na aparatu – Podešavanja napajanja Upravljanje sa dugmetom sa regulaciju – Indikator napunjenosti kese |
| Oprema | – Četka Univerzalna četka – Točkovi Gumirani – Broj točkova 3 – Namotavanje priključnog kabla – Mesto za držanje cevi – Number of filters 1 HEPA and 1 microfilter |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Usisivač Gorenje VC2021SFWR“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD












Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.