Uljani radijator Tesy CC 2510 E05 R
Šifra proizvoda:
3800879204748
Kategorije: Grejna tela, Uljani radijatori
13.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.100,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 16 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Bela |
| EAN | 3800879204748 |
| Snaga | 2500 W |
| Brend | Tesy |
| Broj rebara | 10 |
| Ventilator | Ne |
| Karakteristike | – Za prostorije do 50-70m3 – Grejna površina: 20-28m2 – Do 65% brže i efikasnije zagrevanje prostorije – Podesivi termoregulator – Tri podešavanja snage – Efekat konvekcionog i kaloriferskog greja |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Uljani radijator Tesy CC 2510 E05 R“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Kalolifer EIFH/C-3 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.390,00 RSD
SKU:
7381032450029
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Stona grejalica EFH/C-5120 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.690,00 RSD
SKU:
7381032480026
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kalolifer EIFH/C-2 EEC
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.250,00 RSD
SKU:
7381032450012
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-1500 3AI-W EEC inverter
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.500,00 RSD
SKU:
7381032430823
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430823 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Konvektorska grejalica ECH/AT-2000 3AE EEC X-HEAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
22.900,00 RSD
SKU:
7381032430816
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430816 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ZILAN ZLN2052 GREJALICA KERAMIČKA STUBNA DC MOTOR + DALJINSKI+TAJMER 2000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.599,00 RSD
SKU:
ZLN2052
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802052 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.