Trimer Vox PHC9001B
Šifra proizvoda:
8606033881467
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
2.490,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033881467 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Napajanje | 1200 mAh litijumska baterija |
| Dimenzije | 197 mm x 50 mm x 38 mm |
| Ostalo | – Litijumska baterija kapaciteta 1200 mAh – DC motor – ON/OFF dugme – Fiksno i pokretno sečivo od punog čelika – LED displej – Vreme punjenja 150 minuta – Vreme korišćenja 120 minuta |
| Oprema | – 13 češljeva u boji – Makaze – Ulje – Četkica – Kecelja za šišanje |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Vox PHC9001B“ Одустани од одговора

















Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.