Trimer Rowenta TN182L
Šifra proizvoda:
3121040086766
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
6.400,00 RSD
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
Tvoj paket stiže za 2- 4 radna dana.
Moguć povrat u roku od 14 dana
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3121040086766 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Brend | Rowenta |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – T-oštrice obložene titanijumom – Kompaktan dizajn – Tip baterije: Li-Ion – Vreme rada: 90 minuta |
| Funkcije | – Podešavanje dužine šišanja: 0.4-1, 3, 5 mm – LED indikator baterije |
| Oprema | – 3 x Češalj (1-3-5 mm) – 1 x Četkica za čišćenje – 1 x Ulje – 1 x Punjač |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Rowenta TN182L“ Одустани од одговора















Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.