Zvučnik Eden Trolley ED-1033
Šifra proizvoda:
2024518102313
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
28.500,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| EAN | 2024518102313 |
| Snaga | 100 W |
| Brend | Eden |
| Dimenzije | 41 x 36.3 x 88 cm |
| Baterija | 7500 mAh |
| Ostalo | – Wi-Fi: Ne – Domet: do 20 m – FM tjuner: Da – Ulaz za mikrofon: Da – Ulaz za gitaru: Da – CD player: Ne – Kapacitet baterije: 7500 mAh – Ostale karakteristike – EkvilajzerTWSJBL LightMic PriorityLE |
| Mreža | Bluetooth 5.0 |
| Vreme punjena baterije | 2-5 h |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zvučnik Eden Trolley ED-1033“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CAMRY CR1113 GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
9.099,00 RSD
SKU:
CR1113
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 5908256831896 |
| Brend | Camry |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.563,00 RSD
SKU:
RSHRA1500
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800028839 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA700D+ RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
8.280,00 RSD
SKU:
RSHRA700D+
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032997 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031617 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.