Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1019
Šifra proizvoda:
2027112817188
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
26.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 150 W |
| EAN | 2027112817188 |
| Baterija | Baterija: 12 V/7,5 A |
| Brend | Eden |
| Karakteristike | Drajveri: 10″ + 10″ woofer, 2″ Tweeter Povezivanje: – Bluetooth – 2 x USB – TF port – Aux-in – MIC ulaz – GIT ulaz Plus Fire svetlo FM radio MIC prioritet Funkcija snimanja Funkcija ponavljanja Izbor |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1019“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR IGLA ZA GRAMOFON
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.565,00 RSD
SKU:
IGLA ZA GRAMOFON
| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032157 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR CLR2615 RADIO SAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
RSCLR2615
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031778 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD498NMPBK DISKMEN MP3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.364,00 RSD
SKU:
RSPCD498NMPBK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032331 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Kettz Spoljno Platno za projektor 120″
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.990,00 RSD
SKU:
0KP015
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Ketz |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8605054710664 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.