Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1006
Šifra proizvoda:
2021080906905
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
23.500,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
9 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Snaga | 100 W |
| EAN | 2021080906905 |
| Povezivanje | – Bluetooth – USB/SD – AUX 3,5 mm – mikrofonski ulaz, gitarski ulaz, MIC Priority, Mega Bass |
| Brend | Eden |
| Baterija | 4500 mAh |
| Karakteristike | – Veličina drajvera 10×2″ woofer, 2″ tweeter – Funkcije: USB/SD/BT/FM Radio – TWS Multiple konekcija, uparite 2 zvučnika u |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bluetooth zvučnik Eden trolley ED-1006“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR HIF1996D+BT MUZICKI CENTAR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
26.490,00 RSD
SKU:
RSHIF1996D+BT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032416 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR PCD435NCD/BK DISKMEN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.673,00 RSD
SKU:
RSPCD435NCD/BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031211 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPBL PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON PLAVI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPBL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033185 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR RCR4635UMPRD PRENOSIVI CD RADIO KASETOFON CRVENI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.499,00 RSD
SKU:
RSRCR4635UMPRD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033178 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BL TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BL
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033130 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.